Korányi Gábor (1952-), 4 db mű egy keretben: Icaros (Ikaros) variáció I-IV., 1991. Színes rézkarc, merített papír, jelzett. Mindegyik próbanyomat P./I jelzéssel. Üvegezett fa keretben. Kartonra kasírozva. Lapokon apró foltokkal. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 4x8,5x6 cm
Kárpáti Tamás (1949-): Lamentációk IX. (Szürke corpus), 2000. Pasztell, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben, 19,5x27,1 cm. / Pastell on paper, signed on the reverse, framed with glass.
Földi Péter (1947-): Békaember. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (3/10), 29×21 cm / Péter Földi (1947-): Frog man. Computer print on paper, signed, numbered (3/10), 29×21 cm
Tóth Menyhért (1904-1980): Legelésző állatok. Olaj, ceruza, papír. Jelzett. Jobb felső sarkában kissé sérült, lap alján apró szakadással. Üvegezett fa keretben. 30,5x42,5 cm / Oil, pencil on paper. Signed. Framed with glass.
Szabó Tamás (1952-): Leonardo után (Anghiári csata). Vegyes technika, merített papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fa keretben, 29x20 cm / Mixed technique on paper. Framed with glass.
Almásy Aladár (1946-): Téli gondolatot vivő leány, 1997. Ceruza, papír, jelzett és datált (XI. 1997. 25 Almásy Aladár). Lap alján egy kisebb folttal. Üvegezett fa keretben, 28×40,5 cm / Pencil on paper, signed, framed with glass.
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Egy csavargó emlékei, 1985. Ecsetrajz, pasztell, papír, jelzett. A hátoldalán autográf felirattal és a művész névjegykártyájával. 39×43 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 5. o Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítv...
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Bűbáj. Olaj, vászon, jelzett. Alján apró felületi sérüléssel. Fa keretben, 108×88,5 cm / Miklós Kolozsvári Grandpierre (1950-): Spell. Oil on canvas, signed. With a small surface damage in the bottom. Framed, 108×88,5 cm
Rékassy Csaba (1937-1989): Rubik kocka II. Tojástempera, fa, jelzett. Reprodukáva a művész honlapján: https://rekassy.hu/rekassycsaba/tablakep.html. Fa keretben. 23x15,5 cm. A művész olaj- és tempera festményei rendkívül ritkák! / Csaba Rékassy (1937-1989): Rubik's Magic cube II. Egg tempera on wood, signed. Reproduced on the artist's homepage: https://rekassy.hu/rekassycsaba/tablakep.html. Framed...