cca 1890 Konstantinápoly (Isztambul) nagy méretű panorámaképe. Litográfia. Festett egészvászon borítókkal. 264x15 cm / cca 1890 Constantinople (Istanbul) large lithographic panorama of the city. Leporello, 264x15 cm In painted full linen binding, withe little wear at folds