21508.
35. Lezárult nagyaukció
Felvidék
6 000 Ft
1898 (Vorläufer) Nagyszombat, Tyrnau, Trnava; Szeminárium, Alsó Hosszú és Nagy Lajos utca, Invalidus templom, Várostorony, Fő tér Nagy Lajos házával. Horovitz Adolf kiadása / streets, square, church, villa. Art Nouveau, floral, litho (EB)
T3