10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Aszalay József: Szellemi Omnibus kéjutazásra az élet utain. I-III. köt. Pest, 1855-1856, Beim J. és Kozma Vazul-Geibel Ármin, VII+308+1; 4+327+1; 2+364+5 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon kötésben, festett lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel (Rozsay Ferenc), a borítón és a gerincen kis kopásnyomokkal, ceruzás aláhúzásokkal, néhány foltos lappal, az 1. kötet kötése laza, kissé sérült és az utolsó lapokon szamárfülle.