6 000 Ft
19
Herczeg Ferenc: Pro Libertate! I-II. köt. [Egykötetben.] A szerző, Herczeg Ferenc (1863-1954) aláírásával. Bp.,1936, Singer és Wolfner, 340+287 p. Első kiadás. Kiadói bibliofil, álbordás aranyozott, piros egészbőr-kötésben, Rákóczi címerrel az elülső fedlapján, aranyozott felső lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.