15343.
35. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Egyéb ritkaságok
8 000 Ft
25
Móra Ferenc: Ének a búzamezÅ‘krÅ‘l. I-II. köt. Móra Ferenc Munkái Jubileumi DÃszkiadás. Bp.,én.,Genius-Lantos,(Kunossy-ny.),177; 246 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felsÅ‘ lapélekkel, jó állapotban. A szerzÅ‘, Móra Ferenc (1879-1934) Ãró által aláÃrt példány. (Az elsÅ‘ kötet cÃmlapján.)