4 400 Ft
20
Szabó Lőrinc: A huszonhatodik év. Lírai rekviem százhúsz szonettben. Szász Endre Bp., 1963, Magyar Helikon, (Kossuth-ny.), 8+120+10 p. + 32 (rézkarc) t. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben. "Készült a Kossuth Nyomdában ... 6500 példányban, ebből 800 példány bőrkötésben, számozva, a művész aláírásával." Számozott (600/128.), a művész, Szász Endre (1926-2003) által aláírt példány.