12 000 Ft
Tamási Áron: Magyari rózsafa. Regény. Kolozsvár, 1941, Erdélyi Szépmíves Céh, (Bp., Révai-ny.), 194+2+IV (Erdélyi Szémíves Céh tagjainak névsora) p. Kiadói aranyozott gerincű, félpergamen-kötésben, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. Első kiadás, névre szóló, számozott példány: "E könyv első kiadása kizárólag az Erdélyi Szépmíves Céh tagjai számára készült. - Ez a 131. számú példány." Vitéz leveldi Kozma Miklós (1884-1941) politikus, a Gömbös-kormány egykori hadügyminiszterének (1936. május 14.-augusztus 7.) számára készült névre szóló példány, grafikus, tulajdonosi címkével, címke: 10,5x7 cm.