5 000 Ft
Válogatott magyar közmondások. Szerkeszti és kiadja: Erdélyi János. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, 255 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, foxing foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.