10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
A Szépművészeti Múzeum részére vásárolt festmények, plastikai művek és graphicai lapok lajtroma. A vétárak kitüntetésével. Bp., 1896, Hornyánszky Viktor-ny., 4+51+1 p. Félvászon-kötésben, restaurált gerinccel, elülső borítóval, intézményi bélyegzővel.