Kaulbach, Wilhelm von - Goethe: Reineke Fuchs
Stuttgart 1867. Cotta. Gestochen von R. Rahn und A. Schleich. Egész oldalas litografált illusztrációkkal Dúsan aranyozott, kopott egészbőr kötésben. 277 p. 37 cm / Full page lithographic illustrations, full leather binding with wear.37 cm