12 000 Ft
16
Zlinszky Imre: A bizonyÃtás elmélete a polgári peres eljárásban, tekintettel a jogfejlÅ‘désre és a különbözÅ‘ törvényhozásokra. Bp., 1875, Athenaeum, V+590 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borÃtóval.