Szászy István: A magyar magánjog általános része. Különös tekintettel a külföldi magánjogi rendszerekre. I. köt. Bp., 1947-1948, Egyetemi Nyomda, 6+287; 350+1 p. Egyetlen kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány lapon ceruzás aláhúzásokkal, a II. kötetben intézményi bélyegzővel.
Planum tabulare, sive decisiones curiales, per excelsam deputationem a piae memoriae imperatrice et regine Hungariae diva Maria Theresia eatenus ordinatam collectae et in ordinem redactae anno 1769. Nunc vero in usum illorum, qui manuscripto carent, vel occasionem transmuptum suum cum originali in curia regia assvervato collationandi non habent, adeoque errores vix ac ne vix evitare possunt, typis...
Zlinszky Imre: A bizonyítás elmélete a polgári peres eljárásban, tekintettel a jogfejlődésre és a különböző törvényhozásokra. Bp., 1875, Athenaeum, V+590 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
Magyary Géza: Magyar polgári perjog. Bp., 1911, Franklin, V+1+2+996 p. Első kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, de belül jó állapotban. Ritka!
A Forradalmi Kormányzótanács és a népbiztosok rendeletei. A rendeletek tartalomjegyzékével és tárgymutatójával. I. füzet. "Emlékül Rákosi MÁytás Főtitkár elvtársnak Szombathely, 1950. évi április hó 17-én Molnár Sándor vasmunkástól" feliratos címke beragasztva Budapest, 1919. "Proletárjog" [Franklin] XIX + 80 p. + 160 p. 1919. márc. 21- ápr. 20-ig tartalmazza a rendeleteket. Javított kiadói papírk...
A községbíró feladatai. Összeáll.: Dr. Kevey István körmendi főszolgabíró. Szombathely, 1939, Martineum, 128 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, intézményi bélyegzésekkel.