15313.
35. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
4 400 Ft
Sebők Zsigmond: Mackó úr szárazon és vízen. Mühlbekck Károly rajzaival. Bp.,[1926],Singer és Wolfner,(Hungária-ny.), 200 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé (foxing) foltos lapokkal.