15018.
35. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
13
Máthé István: A lakóhely ismertetése és Kolozsvármegye földrajza. Kolozsvár, 1913 Stief Jenő. Félvászon kötésben, kissé kopott. 138 + 3 p sok illusztrációval, térképpel. Ritka!/ István Máthé: The description of the residence and the geography of Kolozs county. Cluj, 1913, Jenő Stief. Half-linen-binding, with little bit worn cover. Rare! In Hungarian language.