15000.
35. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
95 000 Ft
Milne, John. Burton, W. K. Ogawa. K. The great earthquake of Japan. 1891. Yokohama, Lane, Crawford & Co. Second edition. 30 nagy méretű fotót tartalmazó folio kiadvány, aranyozott egészvászon kötésben, sarkán minimális kopással, szép példány. / With 30 large images in full linen-binding with very little wear, 40x30 cm