15013.
35. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
Türkei, Rumanien, Serbien, Bulgarien. Meyers Reisebücher. Leipzig-Wien, 1902, Bibliographisches Institut, XII+384+60 p. 6. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. Szép állapotban / Gilt linen-binding. In German language.