10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
1879. XXXI. törvényczikk Erdőtörvény. Szentesítést nyert 1879. évi junius hó 11-én. Kihirdettetett az országgyűlés mindkét házában 1879. évi junius hó 14-én. Kimerítő betűrendes tárgymutatóval. Bp., 1879, Eggenberger, (Athenaeum-ny.), 86 p. Első kiadás. Korabeli sérült gerincű, kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel.