12276.
35. Lezárult nagyaukció
Militária
6 000 Ft
cca 1914-18 Emlék I. Világháborús porcelán bögre, matricás Ferenc József portréval (kitüntetésekkel dekorált), jelzés nélkül, kopott, bögre fülén kisebb felületi sérüléssel, m: 8,5 cm / cca 1914-18 China ware I. World war cup with the portrait of a decorated Franz Joseph, not marked, with small damage, height: 8,5 cm