cca 1944 és 1948 között készült felvételek katonákról, Mosonyi Antalné (?-?) kiskunfélegyházi fényképész hagyatékából 16 db vintage üveglemez NEGATÍV, 9x12 cm
cca 1914-18 Magyar I. világháborús emlék porcelán bögre, matricás "Fel, fel vitézek a csatára!" felirattal és katona ábrázolással, jelzés nélkül, formaszámmal, kopásnyomokkal, m: 9,5 cm / cca 1914-18 China ware I. World war memorial cup with Hungarian slogan and soldier picture, height: 9,5 cm, with some minor wear
cca 1914-18 Emlék I. Világháborús porcelán bögre, matricás II. Vilmos német császár portréjával (kitüntetésekkel dekorált), jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm / cca 1914-18 China ware I. World war cup with the portrait of a decorated Wilhelm II. German emperor, not marked, height: 8,5 cm
cca 1914-18 Emlék I. Világháborús porcelán bögre, matricás Ferenc József portréval (kitüntetésekkel dekorált), jelzés nélkül, kopott, bögre fülén kisebb felületi sérüléssel, m: 8,5 cm / cca 1914-18 China ware I. World war cup with the portrait of a decorated Franz Joseph, not marked, with small damage, height: 8,5 cm
1916 I. világháborús hadi kölcsön jegyzéséért adott elismerő oklevél Lovrin jegyzőjének. Teleszky János pénzügyminiszter saját kezű aláírásával 68x54 cm