I. világháborús osztrák-magyar katonai rohamsisak tábori barna festéssel (belül látszik az eredeti csukaszürke szín) A párnázatán a viselő nevével, pecsét nyommal. Kopott. / World War I. Austro-Hungarian military helmet.
1848-as honvéd egyesület zászlódísz a XIX. sz. végéről. Aranyozott réz magyar címerrel / Flag decoration of a 1848 revolution organisation from the end of the 19th century with Hungarian coat of arms. Gold plated copper. 29 cm
1895M Mannlicher szurony, Jelzés nélkül. Budapest, feketített hüvellyel, kardbojttal, szép állapotban. / 1895M Mannlicher bayonett with scabbard and sword knot. Nice condition. h: 37 cm