24 000 Ft
Antik pipák és tajtékpipák, össz. 6 db, csont, fa, fém és kerámia anyagokból. Egyedi, faragott, mÃves darabok (pl. oroszlánfejes, kakasviadalt ábrázoló), részben bÅ‘r tokban, többségében sérült, h: 7 és 21,5 cm közötti méretekben / Antique pipes, 6 pcs, mostly damaged