Antik, XVIII. v. XIX. sz. ón tányér, peremén WS és HS monogramokkal valamint címerrel gravírozott, jelzett, kisebb horpadásokkal, kopásokkal, d: 31 cm / Antique tin plate
cca 1870 Braun testvérek likőrgyára Pest 1848-as mintájú réz pecsétnyomó német felirattal nagyon szép állapotban. / Braun liqueor factory copper seal maker 45 mm
k.k. Wegmesterei - Útépítési hatóság címeres réz pecsétnyomó XIX. sz. közepe / Austrian road authority copper seal maker with coat of arms. 25x29 mm, 13 cm
cca 1910 6 pár kiskanál és villa. Ezüstözöttek, F. Spitzbarth-Grieb, Zürich, Jelzettek. A nyeleken Henri Dunant (1828-1910) a Vöröskereszt alapítójának és egy betegápoló nővérnek a váltakozó képeivel. / 12 small silverplated small spoons Henri Dunan (founder of Red Cross) in original box
Antik pipák és tajtékpipák, össz. 6 db, csont, fa, fém és kerámia anyagokból. Egyedi, faragott, míves darabok (pl. oroszlánfejes, kakasviadalt ábrázoló), részben bőr tokban, többségében sérült, h: 7 és 21,5 cm közötti méretekben / Antique pipes, 6 pcs, mostly damaged