19017.
35. Lezárult nagyaukció
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
80 000 Ft
XIX. sz. második fele: 14 K arany női kulcsos zsebóra. Gazdagon díszített, jelzett tokkal. 9 köves szerkezettel, szép, működő állapotban, szép számlappal, felhúzó kulccsal d: 34 mm, dr 22,18 g / 19 th century 14 C gold women's pocket watch with winding key. Nice condition, works well, d: 34 mm, gross 22,18 g