12 000 Ft
1933 Nyugat XXVI. évf. 1-24 sz. Teljes, 1933-as évfolyam, IV kötetben. Szerk.: Babits Mihály, és Gellért Oszkár. Főmunkatársak: Kosztolányi Dezső, Móricz Zsigmonf, Schöpflin Aladár. Bp., 1933, Hungária-ny., 4+325+1;327-649; 710+1-324;325-618+4 p. Egészvászon-kötésekben, az I. kötet kivételével az elején 1-1 bekötött borítóval is, a Naftali Ackermann eperjesi (Prešov/Preschau) könyvkötő címkéivel, az I-II. kötetek borítója foltos, a II. kötetben foltos lapokkal, a III. kötetben egy javított, egy foltos lappal.