1931 Magyar Grafika. Az Újsághirdetés. 1931. XII. évf. 5-6. sz. Szerk.: Rosner Károly. Benne számos neves grafikus munkájával, közte: Bortnyik Sándor, Berény Róbert, Kner Albert, Kmetty János, Szőnyi István, Molnár C. Pál, Csabai-Ékes Lajos, Radó György, Dallos Hanna, Gönczi-Gebhardt Tibor, Biczó András és mások munkáival. A borító Radó György munkája. A gerincen kis szakadással, 7+9-128+4 p.+ 5 (...
1933 Bp., Deutsch Károly egészségügyi berendezések, vízvezeték felszerelések, vas és fémkereskedés árjegyzéke kizárólag iparosok részére, 35p, tollas, ceruzás bejegyzésekkel
1933 Nyugat XXVI. évf. 1-24 sz. Teljes, 1933-as évfolyam, IV kötetben. Szerk.: Babits Mihály, és Gellért Oszkár. Főmunkatársak: Kosztolányi Dezső, Móricz Zsigmonf, Schöpflin Aladár. Bp., 1933, Hungária-ny., 4+325+1;327-649; 710+1-324;325-618+4 p. Egészvászon-kötésekben, az I. kötet kivételével az elején 1-1 bekötött borítóval is, a Naftali Ackermann eperjesi (Prešov/Preschau) könyvkötő címkéivel, ...
1936 Das Opel-Programm 1936. Berlin, Adam Opel AG., 57 p. Német nyelvű Opel-prospektus fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott elülső borítóval, foltos hátsó borítóval, javított gerinccel.
1937 Horthy Miklós híd. 1933-1937. A M. Kir. Kereskedelem- és Közlekedésügyi Minisztérium tervei alapján és irányítása mellett építették: Zsigmond Béla Rt., Fábián, Somogyi és György okl. mérnökök, alépítményi vállalkozók. Magyar Kir. Állami Vas- Acél- és Gépgyárak vasszerkezeti vállalkozó. Bp., Athenaeum-ny., 8 sztl. le v.+26 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói haránt-alakú zsinórfűzött papírköté...
1937 Margithíd átépítése 1935-1937. A M. Kir. Kereskedelem- és Közlekedésügyi Minisztérium tervei alapján és irányítása mellett végezték: Zsigmondy Béla, és Széchy Endre okl. mérnökök, Fábián, Somogyi és György okl. mérnökök, alépítményi vállalkozók. Magyar Kir. Állami Vas-, Acél-, és Gépgyárak vasszerkezeti vállalkozó. Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny., 10 sztl. lev+30 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói...