12017.
35. Lezárult nagyaukció
Reklám
5 000 Ft
1900 Mohai Ágnes naptár. 1900. Édeskuty L. Cs. és Kir. és Szerb Kir. Udv. Szállító Budapesten. Bp., Hornyánszky Viktor, 16 p. 12 egészoldalas fekete-fehér fotóval. Információkkal, idézetekkel, ötletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a hátsó borító kissé meghajolt, az elülső borítón törésnyommal, a gerinc alján egészen kis sérüléssel, a borítón és az elülső szennylap szélén folttal.