40 000 Ft
14
Antik, XVIII-XIX. sz. női alak, faragott fa szobor, kézzel festett, aranyozott, jelzés nélkül, sérült, m: 70 cm / Antique, XVIII-XIX. century female figure, wooden sculpture, hand painted, unsigned, damaged, height: 70 cm