11395.
35. Lezárult nagyaukció
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
20 000 Ft
1983 Orsi Szepes Mária (1908-2007) Álomszótár c. művének gépelt irata, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, 4+195 p. A mű később, a rendszerváltáskor, 1989-ben tudott csak megjelenni. (1989, Háttér.) A címlapon Szepes Mária autográf dedikációjával, dátumozva. "Editnek és Imrének - akik régi útitársai egymásnak az egyetlen igaz ösvényen, és persze nekem is "viszontlátott", kedves Barátaim. Szeretettel és szövetséggel. Orsi (Szepes) Mária. 1983. IX. 29."