~1900. "Oravitzai Zenei Egyesület" aranyozott fém kitűző szalagon (49x28mm) T:2 / ~1900. "Musikverein Oravitza (Musik Association of Oravitza)" gilt metal badge on ribbon (49x28mm) C:XF
~1900. "Sas kör" aranyozott, részben zománcozott Br sasos gomblyukjelvény, hátoldalán "MORZSÁNYI U. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (40x48mm) T:2 kis zománchiba / Hungary ~1900. "Sas kör" gilt, partially enamelled Br eagle-shaped button badge, on the back with makers mark "MORZSÁNYI U. BUDAPEST" (40x48mm) C:XF
1901. "Brassói Székely Társaság 1901" fém kitűző kék színű szalaggal (40x45mm) T:2,2- / Hungary 1901. "Szekler Society of Brasov 1901" metal badge with blue ribbon (40x45mm) C:XF,VF
~1921-1929. "Heim-nővér" zománcozott Br jelvény, kék zománccal. Heim Pál kezdeményezésére indított kétéves továbbképzést sikeres vizsgával záró résztvevői 1921 után ezt a kitüntető jelvényt viselhették. A hátlapon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés. Szign.: Berán Lajos (38,5x51,5mm) T:1-,2 / Hungary ~1921-1929. "Heim-nővér (Heim Nurse)" enamelled Br badge with blue enamel. Badge for the participants ...
~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" zománcozott fém jelvény hátlapon "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (42x32mm) T:2 apró zománchiba, hátlapon forrasztásnyom / Hungary ~1930. "MTE (Hungarian Tourist Association)" enamelled metal badge with makers mark "BERÁN A. BPEST DÖBRENTEI U. 2." (42x32mm) C:XF tiny enamel error, on the back with soldering mark
~1930. Zománcozott Br jelvény, fehér kereszten turul, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel (36x36mm) T:1- kis oxidáció / Hungary ~1930. Enamelled Br badge, white cross with Turul, with makers mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." (36x36mm) C:AU small oxidation
~1930-1940. "A Budapesti M. Kir. Államrendőrség - Szolgálattevő Tisztviselője" zománcozott Br jelvény, hátlapon "201"-es sorszámmal (59x42,5mm) T:2 zománchibák, ph. / Hungary ~1930-1940. "A Budapesti M. Kir. Államrendőrség - Szolgálattevő Tisztviselője (Hungarian Royal State Police of Budapest - Service Official)" enamelled Br badge, with "201" serial number on back (59x42,5mm) C:XF enamel errors,...
~1930-1940. "Önkéntes ápolónő" zománcozott fém jelvény miniatűrrel, gyártói jel nélkül (49x38,5mm, 25x19mm) T:1- miniatűrön kis zománchiba és cserélt tű/ Hungary ~1930-1940. "Voluntary Nurse" enamelled metal badge with miniature, without makers mark (49x38,5mm, 25x19mm) C:AU miniature with small enamel error and changed pin
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:1- kis oxidáció / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU small oxidation NMK 720.