30106.
35. Lezárult nagyaukció
Magyar emlékveretek, plakettek
5 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Dr. Dalmady Zoltán emlékére az Országos Balneológiai Egyesület" Br emlékplakett (88,75g/62mm) T:2 kis ph., patina, hátlapon karc / Hungary 1934. "Zoltán Dalmady, Dr." Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (88,75g/62mm) C:XF small edge error, patina, on the back stratched