Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. "Munkácsy Mihály 1844-1900 / Születésének 100. évfordulójára" kétoldalas Br emlékérem, peremén " *7* " sorszámmal (292,82g/93mm) T:1- kis patina / Hungary 1944. "Munkácsy Mihály 1844-1900 / Születésének 100. évfordulójára (For the 100th Anniversary of birth / Mihály Munkácsy 1844-1900)" double-sided Br commemorative medallion with serial number " *7* " on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (292,82g/93mm) C: AU small patina