Bozó Gyula (1913-2004) DN "Gr. Széchenyi István (1791-1860) - A legnagyobb magyar / A Közlekedési és Vízügyi Minisztertől" Br emlékérem, nem adományozott darab (37,66g/42,5mm) T:1 / Hungary ND "Count István Széchenyi (1791-1860) - The Greatest Hungarian / From the Minister for the Environment and Water" Br commemorative medallion, not donated piece. Sign.: Gyula Bozó (37,66g/42,5mm) C:UNC
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Baross Gábor Díj / A Közlekedési és Vízügyi Minisztériumtól" peremen jelzett Ag emlékérem "SZG (Szabó Géza)" gyártói jelzéssel, az adományozottaktól kissé eltérő hátlapi kép (33,45g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo., patina Hungary ND "Gábor Baross Award / From the Ministry of Transport and Water Management" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge, with makers mar...
Bődy Kálmán (1885-1956) ~1918. "Tisza István" bronzozott ón emlékérem. "HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA - 1918.X.31." (75,79g/61mm) T:2- ph. / Hungary ~1918. "István Tisza" bronze plated Sn commemorative medallion. Sign.: Kálmán Bődy (75,79g/61mm) C:VF edge error HP 1568.
Csillag István (1881-1968) 1938."Dr. Weiner Samu" (a a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) szögletes, egyoldalas bronz plakett (185,9g/72x65mm) T:2 / Hungary 1938. "Samu Weiner" commemorative Br plaque. Sign: CSILLAG (185,9g/72x65mm) C:XF HPII: 529
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1975. "Keresztény Múzeum Esztergom 1875-1975" kétoldalas, öntött Br plakett, peremen " *25* " sorszámmal (415,06g/110x93mm) T:2 / Hungary 1975. "Keresztény Múzeum Esztergom 1875-1975 (Catholic Museum of Esztergom 1875-1975" double-sided, cast Br plaque with " *25* " serial number on edge (415,06g/110x93mm) C:XF
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Dr. Káplár László a régi pénzeknek vegy-elemző vizsgálója" kétoldalas Br emlékérem, peremén " *16* " sorszámmal (359,97g/92mm) T:2 patina / Hungary ND "Dr. Káplár László a régi pénzeknek vegy-elemző vizsgálója (Dr. László Káplár chemical analyst of old coins)" double-sided Br commemorative medallion, with " *16* " serial number on edge (359,97g/92mm) C:XF patina