Ispánki József (1906-1992) 1936. "Dr. Némethy Károly 1936 / 25 éven át" Br emlékplakett (80mm) T:2 kis patina / Hungary 1936. "Dr. Némethy Károly 1936 / 25 éven át" Br commemorative medallion (80mm) C:XF small patina HP II 119
Kiss György (1943-2016) 2001. "Száz éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MCMI - MMI" Br emlékplakett, peremén számozott "35/86" (398g/87mm) T:1- / Hungary 2001. "Száz éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MCMI - MMI (100th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society)" Br commemorative plaque, numbered on edge "35/86". Sign.: György Kiss (398g/87mm) C:AU
Kiss György (1943-2016) 2009. "Lyka Károly" öntött Br emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremen "ÉKE 37/3" számozással. "Lyka Károly / '...A SZOBRÁSZAT E KEDVES BENJAMINJA' TEMÉRDEK MŰVÉSZI FINOMSÁG BÁNYÁJA...' "(467,86g/101mm) T:1- / Hungary 2009. "Károly Lyka" cast Br commemorative medallion, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 37/3" serial nu...
Konyorcsik János (1926-2010) DN "Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady" egyoldalas Br emlékérem eredeti tokban (192g/90mm) T:2 patina / Hungary ND "Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady" one-sided Br plaque with a citation of Endre Ady poet. In original case. Sign.: János Konyorcsik (192g/90mm) C:XF patina
Kun József (1879-1946) 1913. "Mezőkövesdi Dr. Tarnay Gyula - Borsod megye és Miskolcz város Főispánja" egyoldalas Br plakett (106,98g/70x53mm) T:2 kis karc / Hungary 1913. "Mezőkövesdi Dr. Tarnay Gyula - Borsod megye és Miskolcz város Főispánja" one-sided Br commemorative plaque (106,98g/70x53mm) C:XF small scratch