Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numizmatika
30078.
2009. 200Ft eltérő hátlappal "MINTA" felirattal, 1000 példányban készült ötfajta teszt zseton egyik típusa T:1-,2 R! / Hungary 2009. 200 Forint with different reverse, with "MINTA" sign, one of the five types of test jetons made in 1000pcs C:AU,XF R! Adamo F13.2
Numizmatika
30079.
DN "Berán Pengő Sor színezüstből" a Berán Lajos által tervezett pengő pénzérmék Ag és aranyozott Ag utánveretei, jelzett Ag és "B.P." verdehely jelöléssel (7xklf), tanúsítvánnyal díszdobozban (összsúly: 89,9g/0.999) T:PP / Hungary ND "Berán Pengő Series from Silver" Pengő coins designed by Lajos Berán, Ag and gilt Ag restrikes with silver hallmark and "B.P." mint mark (7xdiff), with certificates, ...