30464.
35. Lezárult nagyaukció
Militária
20 000 Ft
1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés sérült mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2- ph., patina / Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated Br decoration with damaged ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF edge error, patina NMK 436.