30577.
35. Lezárult nagyaukció
Sportdíjak és sport emlékérmek
5 000 Ft
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1936. "Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme / Vizipóló III. 1936." Br díjérem (57,65g/51mm) + 1939. "Magyar Úszó Szövetség 1907 / 1939. Vizipóló kupa I." aranyozott Ag díjérem "LE (Ludvig Ede)" és "LUDVIG BP" gyártói jelzésekkel (31,52g/41mm) T:2 patina, ph., ragasztónyom / Hungary 1936. "Hungarian Swimming Association Champion Medal / Water polo III. 1936" Br award medal. Sign.: Lajos Göröntsér-Greff (57,65g/51mm) + 1939. "Hungarian Swimming Association 1907 / 1939. Water polo cup I." gilt Ag award medal with "LE (Ludvig Ede)" and "LUDVIG BP" makers mark. Sign.: Lajos Göröntsér-Greff (31,52g/41mm) C:XF patina, edge error, sticking mark