Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (15,88g/0.800/33,5mm) + ~1930-1940. "KAC (Kolozsvári Atlétikai Club) - 1880" jelzetlen Br díjérem (27,83g/40mm) T:1-,2 / Hungary ~1910. "KEAC - University Athletic Club of Cluj" hallmarked Ag award medal with "S.G.A." maker's mark. Sign.: Józ...
1915. "MÁV Gépgyári Sportkör - A MÁV gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre / A magyar hazáért 1914-1915" kétoldalas Br emlékérem (9,74g/30mm) T:1-,2 patina / Hungary 1915. "MÁV Gépgyári Sportkör - A MÁV gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre / A magyar hazáért 1914-1915 (The machine factory of the Hungarian Railways - The literary and self-cultural association of the worke...
Reményi József (1887-1977) 1923. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" Br sport díjplakett "BERÁN BP" (27,37g/49x61mm) T:2 hátlap karcos / Hungary 1923. "Budapest Buda Gymnastics Association 1869" Br sport plaque "BERÁN BP" (27,37g/49x61mm) C:XF scratched back HP 2210.
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1927. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" kétoldalas Br emlékérem (491g/119mm) T:2 / Hungary 1927. "The Sport Club of the Hungarian National Bank Workers" two-sided Br commemorative medallion. Sign: Sándor Boldogfai Farkas (491g/119mm) C:XF
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1927. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" kétoldalas Br emlékérem, hátlapon sport díjérem rátéttel (119mm) T:2
1928. "Magyar Kerékpáros Szövetség - A világbajnokság évének emlékére" jelzett Ag emlékérem fém füllel, "HP" beütéssel (22,96g/0.800/49mm) T:1- kis patina / Hungary 1928. "Hungarian Cycling Federation - To Commemorate the World Championship" hallmarked Ag commemorative medallion with metal ear, with "HP" mark (22,96g/0.800/49mm) C:AU small patina
Manno Miltiadesz (1879-1935) / Nemes György (1885-1958) 1929. "Magyarország Professzionalista Ligabajnoksága 1928-29. / Professzionalista Labdarúgók Alszövetsége" jelzett Au labdarúgó díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel, nem eredeti tokban. A Hungária FC (mai nevén MTK Budapest FC) 15. bajnoki aranyérme, melyek közül ez volt az első profi bajnoki cím. A csapatban olya...
1933. "A hazáért mindhalálig - Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia 1808 - K.U. III. 1933. / Nyújtó E. 1942 I." aranyozott fém díjérem (51x32mm) T:2 / Hungary 1933. "For the Motherland Ever After / Hungarian Royal Honvéd Ludovika Academy 1808 / Horizontal bars 1942. I." gilt metal award medal (51x32mm) C:XF