Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1936. "Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme / Vizipóló III. 1936." Br díjérem (57,65g/51mm) + 1939. "Magyar Úszó Szövetség 1907 / 1939. Vizipóló kupa I." aranyozott Ag díjérem "LE (Ludvig Ede)" és "LUDVIG BP" gyártói jelzésekkel (31,52g/41mm) T:2 patina, ph., ragasztónyom / Hungary 1936. "Hungarian Swimming Association Champion Medal / Water polo III. 1936" Br award...
1936. "Toldi Miklós Érdemérem" kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1936. "Miklós Toldi Merit Medal" original ribbon in good condition NMK 423/424/426
1940. "Duna Sport Club - 1940 A menedékház éve - Műlesikló Bajnokság III." egyoldalas Br plakett zománcozott "DSC" címerrel (40,64g/50x40mm) T:2 / Hungary 1940. "Duna Sport Club - 1940 Year of the shelter - Slalom Championship 3rd place" one-sided Br plaque with enamelled logo of the "DSC" (40,64g/50x40mm) C:XF
Edvi Illés György (1911-1991) 1942. "Az Ulrich Sport Club fennállásának 30 éves jubileumára 1912-1942" egyoldalas Br sport díjplakett (58,16g/40x69mm) T:2 / Hungary 1942. "30th anniversary of the Ulrich Sport Club's existence 1912-1942" one-sided Br sport plaque. Sign: György Edvi Illés (40x69mm) C:XF
Ausztria 1933. "Berlin-Budapest-Bécs sportverseny 1933. június 24." ezüstözött Br díjérem. Szign.: Grienauer (72,85g/60mm) T:2 kis ph. / Austria 1933. "Berlin-Budapest-Vienna SportS Competition, 24th June 1933" silver plated Br award medal. "DREI-STAEDTE-ACHTER BERLIN-BUDAPEST-WIEN - WIEN AM 24 JUNI 1933" Sign.: Grienauer (72,85g/60mm) C:XF small edge error
Belgium 1953. "F.I.F.A.-U.R.B.S.F.A. VI. Nemzetközi Ifjúsági Torna" jelzett Ag díjplakett "FISCH BRUXELLLES" gyártói jelzéssel, eredeti, erősen sérült "ET. FISCH S.A. 59 RUE EDM ROSTAND BRUXELLES" tokban, benne kézírásos "Balogh" jelzés (feltehetően Balogh István kapta) (130,94g/0.900/82x58mm) T:1- patina / Belgium 1953. "F.I.F.A.-U.R.B.S.F.A. VIth International Youth Tournament" hallmarked Ag awa...