https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porcelán Tételek száma: 26
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
2326743
11021
35
1
60000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
1
Herendi Poisson (PO), hal mintás, Koi-halas nagy méretű leveses tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm, m: 35 cm 2372230
11022
35
1
30000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
1
Herendi O'Sullivan (OS) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:28 cm 2323177
11023
35
1
100000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
1
Herendi Viktória mintás óriás méretű, áttört dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:51 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2322373
11024
35
1
100000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
1
Herendi Viktória mintás óriás három részes kagyló kínáló tál, asztalközép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 44,5x43 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2329814
11025
35
1
50000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
1
Herendi Viktória mintás ötágú nagy méretű gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 46 cm 2326429
11026
35
1
50000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
1
Herendi Rotschild mintás háromrészes kínáló., asztalközép Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30x32 cm 2357477
11027
35
1
50000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
1
Herendi Rotschild mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19,5 cm, m: 15,5 cm 2327021
11028
35
1
90000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
1
Herendi Rotschild mintás mokkás készlet Kézzel festett, jelzett,hibátlan 2359608
11029
35
1
20000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
1
Herendi porcelán József Attila mellszobor. Biszkvit és fehér mázas porcelán, jelzett (mélynyomással) egy kis karccal. m: 23,5 cm 2347747
11030
35
1
120000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
1
Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Fehér mázas, jelzett, kis foltokkal. m: 23,5 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2341966
11031
35
1
300000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
1
Zsolnay - Victor Vasarely: Hexa 3. A Magyar államvasutak részére készített limitált, számozott, porcelánkép 1986. Kézzel festett, jelzett, aláírt, 86. számozott példány. Keretben, / Victor Vasarely - Zsolnay porcelain composition Hexa-3, Hommage of the Hungarian Railways, 1986. Numbered, signed, hand painted in frame, 32x26 cm
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
2374083
11032
35
1
50000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
1
Zsolnay historizáló stílusú, áttört dísztál. Virág mintákkal festett, jelzett, máz alatti kék családi pecséttel. 1885 körül. Hibátlan. 18,5x18,5 cm / Zsolnay historic style bowl. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz