40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
1773 össz. 1 db antik fújt üveg palack, Xavery Stentzerin és Gertrudis Stentzerin, 1773 évszámmal nevekkel és rokokó motívumokkal gravírozott, feltehetően házasságkötés alkalmából készült. M: 20 cm. Egyik üveg sérült, töréssel. / 1773 antique glass bottle, with the names of Xavery Stentzerin and Gertrudis Stentzerin, and year 1773 and with rokoko motifs, probably made for a marriage. Height: 20 cm. One of the bottles damaged