Róna József: Kossuth Lajos mellszobra Terrakotta szobor. Kossuth Lajos egyetlen életében róla mintázott mellszobrának eredetijét Róna József szobrászművész 1890. évben mintázta Turin-ban vörös viaszba. Oszrágos Kossuth Szövetség, Pecséttel jelzett. 29 cm, talpán lepattanásokkal.
Szandai Sándor (1903-1978): Kassák Lajos portréja. Bronz. Jelzett: Szandai S 1935. Későbbi öntés az eredeti gipsz mintáról a Magyar Nemzeti Galéria szobrászati osztálya felügyelete alatt. m: 29,5 cm / Sándor Szandai (1903-1978): Portrait of Lajos (Ludwig) Kassák. Bronze. Signed: Szandai S 1935. Later cast from the original model under the supervision of the Hungarian National Gallery. Height: 29,5...
Szentgyörgyi István (1881-1938): Női büszt. Fehér márvány. jelzett (Szentgyörgyi 1938). m:39 cm Minimális lepattanásokkal az alján. / Marble, signed, height: 39 cm. With very small damages at the bottom.
Kínai harcos nagy méretű csont szobor. Kézzel festett jak csontlemezekből. Kivehető lándzsával, mely ragasztott.Talpánál kisebb sérülésekkel / Antique Chinese warrior statue. Yak bone, hand painted with glued sphere with minor faults 38 cm
Antik, XVIII-XIX. sz. női alak, faragott fa szobor, kézzel festett, aranyozott, jelzés nélkül, sérült, m: 70 cm / Antique, XVIII-XIX. century female figure, wooden sculpture, hand painted, unsigned, damaged, height: 70 cm
cca 1969-1980 Bp., Hotel Duna InterContinental szálloda (ma: Mariott) zománcberakásos bronztáblája, jelzés nélkül, az egyik rekeszzománcon kisebb hiánnyal, 19,5x29 cm