150 000 Ft
388,60 EUR, 428,57 USD
Agricola Lídia (1914-1994): Nagybányai nagy akt. Olaj, vászon, jelezve lent jobbra. Dekoratív, sérült fa keretben, 90×120 cm / Lydia Agricola (1914-1984): Lying woman, Baia Mare. Oil on canvas, signed, framed, 90x120 cm