24 000 Ft
11
Czóbel Béla (1883 - 1976) Akt. 1970 körül Filctoll, papír 42x28 cm. Üvegezett sérült, fa keretben. Fakult jelzéssel: Czóbel Témaválasztása nagyon gazdag és egyben hagyományos, portrékat, aktokat, városrészeket, enteriőröket, csendéleteket festett, szemlélete 20. századi, amely az euroatlanti kultúra élvonalába emeli.