28 000 Ft
31
Feszty Árpád (1856-1914): Tanulmány a Krisztus temetése című Triptichon középső táblájának tájhátteréhez. Akvarell, papír, jelzett. 1899 körül. Lap széle kissé sérült. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. 19,5x39 cm / watercolour on paper, signed. With small damages on the edges.