130 000 Ft
336,79 EUR, 371,43 USD
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1964. Monotípia, papír, jelzett. Hátoldalán g 64/112 életmű katalógusszámmal. Üvegezett fa keretben, 29,5x20,5 cm / monotype on paper, signed, with oeuvre catalogue no. on the reverse