130 000 Ft
Molnár C. Pál (1894-1981): Csesznek, 1958. Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán feliratozott. A festményt fotó alapján azonosÃtotta Csilag Péter, Molnár C. Pál unokája. DekoratÃv, kissé sérült fa keretben, 21×30,5 cm / Oil on wood, signed. With description on the reverse. Framed