24 000 Ft
Nemes Ősz György (1885-1958): Önarckép I. világháborús hadifogolyként, Marseille, 1918. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív, antik fa keretben, 34×24,5 cm. A művész alkotásai ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben! / György Nemes Ősz (1881-1949): Self portrait as a prisoner of war, Marseille, 1918. Oil on canvas, signed on the reverse. In antique frame, 34×24,5 cm