44 000 Ft
113,99 EUR, 125,71 USD
Wahorn András (1953-): 5 év (cím nélkül). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/6), üvegezett fa keretben. 24×34 cm / András Wahorn (1953-): Bird. Computer print on paper, signed, numbered (6/6), framed with glass, 24×34 cm