Lakner László (1936-): Celan, 1986. Olaj, papír. Jelzett és datált: Lakner 986. Üvegezett fa keretben. 31x47,5 cm. Lakner László, a magyar, német és egyetemes kortárs képzőművészet kimagasló alakjának életművében a kultúrtörténeti, irodalmi, filozófiai, művészettörténeti motívumok, témák, referenciák kiemelkedő helyet foglalnak el. A művész budapesti életszakaszában született néhány ilyen témájú m...
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1964. Monotípia, papír, jelzett. Hátoldalán g 64/112 életmű katalógusszámmal. Üvegezett fa keretben, 29,5x20,5 cm / monotype on paper, signed, with oeuvre catalogue no. on the reverse
Galántai György (1941-): I have been opened for fity years, 1991. Mail art, papír. Jelzett. Számozott (100/29). World Art Post levelezőlapon Galántai kézzel írt soraival Maros Dénes, az Esti Hírlap főszerkesztőjének, amelyben reagál egy a levelezőlap hátoldalára kasírozott, fénymásolt, az Esti Hírlapban megjelent újságcikkről, Object by G. Galántai Refunctioned bélyegzővel. Levelezelőlap egyik old...
Misch Ádám (1935-1995): Sokszor, 1984. Akril, ceruza, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a művész címkéjével. KIállítva: Misch Ádám emlékkiállítás, Laffert Kúria, Dunaharaszti, 2020. Fa keretben. 80×60 cm. / Ádám Misch: Many times, 1984. Acrylic and pencil on canvas, signed, with autograph description and the artist's label on the reverse. Exhibited: Ádám Misch memorial exhibition,...
Matzon Ákos (1945-): Kalligráfia I. Akril, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 54,5x12,5 cm / Ákos Matzon (1945-): Calligraphy I. Acrylic, on cardboard. Signed lower right. With autograph description on the reverse. Framed. 54,5x12,5 cm
Deim Pál (1932-2016): Ködre vetülő árnyék. Akril, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 40×60 cm. / Acrylic on canvas, signed. With autograph lines on the reverse. Framed.